Nyttårsball på Grenland❤️

Elevbloggen • 21 / januar / 26

På lørdag arrangerte elevrådet nyttårsball på skolen!

Endelig var det duket for nyttårsball! Fredagskvelden og lørdags formiddag gikk til forberedelser og pynting slik at alt var klart til kvelden.

Til middag fikk vi servert indrefilet av svin, fløtegratinerte poteter og salat! Det var skikkelig godt! Og til dessert var det sjokoladekake og pavlova, som også var kjempe godt! Under middagen holdt elevrådsleder Andrea en tale, og to elever holdt damene og herrenes tale!

Etter middag gikk vi til dagligstua for mingling og for å ta bilder! Her ble det også kåring av beste promposal! Jenni som syngte ‘Can’t take my eyes off you’ til Mathea på morgensamling vant!

Vi gikk så opp i gymsalen for selve ballet! Maren Marie startet med å synge en egen skrevet låt, som var så fin! Joakim og Eric hadde laget en quiz for resten av oss, som var veldig gøy! Etter det holdt konferansierene Linea og Julia ‘Who’s more likely’, laget av Ruby, for noen av parene for å se hvem som kjenner hverandre best! Birk og Binta viste seg å være best! Så ble det tid for litt dansing før kåringer ble delt ut!

Uken i forveien for ballet skulle nemlig alle elevene stemme over ulike kåringer! Her er de forskjellige kåringene med vinnerne!

Årets smil: Sol

Årets ‘teachers pet’: Peder

Årets ‘blondie’: Sanna

Årets ‘sporty spice’: Guro

Årets latter: Eric Jacoby

Årets musiker: Erick

Årets tullebukk: Andreas

Årets kloms: Tonje

Årets gris: Robert

Årets forsentkommer: Eirik

Årets ‘foodora’: Kristoffer

Årets cutiepie: Kaelyn

Årets syvsover: Kristoffer

Årets nattugle: Synneva

Årets fashionista- Eirik og Emilie

Årets spirituelle: Lea

Årets duo: Mari og Emilie

Årets turtelduer: Elida og Sebastian

Årets roomies: Hannah og Hanna (og Mads)

Beste fua: Robert

Best kledde for kvelden: Amalie og Robert

Ballets Konge: Erick

Ballets Dronning: Norah Marie

Det ble en skikkelig fin kveld, med verdens fineste gjeng!❤️

-Julia🫶🏻

Bli med på et år med action, eventyr og sport.

SØK NÅ